Polityka prywatności

Wstęp

Prywatność użytkowników strony internetowej  abdlstory.wordpress.com  jest dla nas bardzo ważna, gdyż sami jesteśmy aktywnymi użytkownikiem Internetu.  Dlatego poniżej przedstawiamy informacje dotyczące polityki prywatności oraz gromadzonych danych o użytkownikach.  Korzystanie z tej strony oznacza akceptację poniższych zasad

Odpowiedzialność

Strona internetowa abdlstory.wordpress.com ma charakter wyłącznie rozrywkowy, opowiadania w nim przedstawione są wyłącznie fikcją i efektem wyobraźni autorów.  Treść bloga udostępniana jest całkowicie bezpłatnie.  Autorzy dokładają wszelkich starań, aby opowiadania nie zawierały treści wulgarnych oraz obraźliwych.  Może się jednak zdarzyć, że gdzieś pojawią się zwroty, lub wyrażenia powszechnie uznawane za wulgarne, za co z góry przepraszamy.  Jednocześnie informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje i działania podjęte w wyniku przeczytania opowiadań zawartych na naszym blogu.

Prawa autorskie

Wszelkie teksty i zdjęcia (z wyłączeniem layout’u/szablonu) zawarte na stronie abdlstory.wordpress.com są naszego autorstwa, chyba że wyraźnie zaznaczone jest inaczej. Kopiowanie oraz reprodukowanie tekstów i innych elementów witryny bez pisemnej zgody, zarówno do celów prywatnych jak i komercyjnych, jest zabronione.

Komentarze powinny nieść wartość dodaną do komentowanego wpisu lub poprzedzających komentarzy. Komentarze  niezwiązane z tematem wpisu, obraźliwe lub umieszczone tylko w celu reklamy swojej strony (SPAM) będę usuwane.

Statystyki strony

Strona gromadzi anonimowe dane dotyczące odwiedzanych stron bloga. Dane te służą jedynie do analizy statystycznej ruchu w „Czytelni”, co ma na celu określenie popularności poszczególnych jej części i podniesienie jej jakości jako całości. Zbierane dane nie są udostępnianie osobom trzecim – wyjątkiem może być jedynie prośba o ich udostępnienie wystosowana przez organy ścigania posiadające odpowiednie uprawnienia.

Podstawowym serwisem służącym do śledzenia statystyk „Czytelni” jest Google Analytics. Gromadzi on informacje anonimowo i na ich podstawie określa trendy dotyczące witryn internetowych bez potrzeby identyfikowania poszczególnych użytkowników. Do śledzenia interakcji użytkowników Analytics wykorzystuje własny plik cookie. Plik cookie jest wykorzystywany do przechowywania informacji dotyczących np. czasu obecnej wizyty, poprzednich odwiedzin oraz witryny, która przekierowała użytkownika na daną stronę internetową.

Wyłączenie odpowiedzialności

Autorzy bloga nie odpowiadają za ewentualne straty spowodowane korzystaniem ze strony abdlstory.wordpress.com i treści w niej zawartych. W szczególności dotyczy to wykorzystania treści związanych z opowiadaniami o tematyce BDSM, które są tutaj zamieszczone wyłącznie w celach rozrywkowych i są zwykłą fikcją.

Wpisy umieszczone gościnnie na blogu, których autorem są inne osoby, nie zawsze odzwierciedlają nasz punkt widzenia. W przypadku gdy nasza opinia na dany temat jest znacząco inna,  jest to zaznaczone w dodatkowym komentarzu umieszczonym po gościnnym wpisie.

Opinie wyrażone przez społeczność na blogu, w komentarzach lub w inny sposób, nie zawsze są zgodne z naszą własną.

Autorzy bloga nie biorą na siebie odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam oraz za podanie przez inne osoby adresów stron internetowych uważanych za wulgarne i obraźliwe.

Reklamy